Hotel Poštár, Kaluža, Zemplínska Šírava

Lokalita: Kaluža

od 2532 € mesačne
800 000,00 €

10 300 m²

ID: 25930

 
Hotel Poštár, Kaluža, Zemplínska ŠíravaHotel Poštár, Kaluža, Zemplínska ŠíravaHotel Poštár, Kaluža, Zemplínska ŠíravaHotel Poštár, Kaluža, Zemplínska ŠíravaHotel Poštár, Kaluža, Zemplínska ŠíravaHotel Poštár, Kaluža, Zemplínska ŠíravaHotel Poštár, Kaluža, Zemplínska ŠíravaHotel Poštár, Kaluža, Zemplínska Šírava

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:pôvodný
 • Typ podnikateľského objektu:prevádzky
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality ALPIA Vám ponúka na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v obci Kaluža pri vodnej nádrži Zemplínska Šírava. Hotel Poštár bol spustený do prevádzky v roku 1994, ako relaxačno - športové zariadenie.

Areál hotela sa rozlieha sa na ploche 10.300 m2, samotný hotel ma zastavanú plochu 1.600 m2 (prízemie a 4 nadzemné podlažia). V areáli sa nachádzajú dve športoviská (tenisové ihrisko a spevnená asfaltová plocha vhodná na basketbal, futbal alebo iné športové aktivity), detské ihrisko, grilovací altánok, veľké parkovisko, zelená plocha s lavičkami a chodníkmi.

Interiér hotela poskytuje možnosť všetkých hotelových služieb a bodové ohodnotenie zodpovedajúce kategórii Wellness hotel 3* - 4* (podľa rozsiahlosti rekonštrukcie a investičného zamerania)

Dispozícia hotela:

 

1NP

- recepcia

- reštaurácia

- hotelový bar

- spoločenská sála

- salónik

- kongresová sála

- telocvičňa

- kuchyňa

- kancelária pre vedenie hotela

 

2NP - 4NP

- 36 dvojlôžkových izieb (s možnosťou prístelky)

- 3 rodinné izby

- 3 apartmány

- 3 školiace miestnosti

- 3 sklady pre upratovací servis

 

PRÍZEMIE

- bazén

- šatne

- sauna

- masážne miestnosti

- plynová kotolňa

- technické miestnosti

- sklady

Vzhľadom na veľkosť objektu, lokalitu v ktorej je hotel umiestnený a súčasnú predajnú cenu sa budúcemu investorovi ponúka možnosť zaujímavej príležitosti s garantovanou návratnosťou investície. Hotel je nutné modernizovať podľa zamerania investora, resp. vyžaduje menšiu alebo väčšiu rekonštrukciu. Stavba je po technickej stránke vo veľmi dobrom stave, nakoľko je postavená z kvalitných materiálov.

Hotel možno využívať celoročne, bez ohľadu na letnú TOP sezónu. Je vhodný na relaxačné pobyty, wellness pobyty, rodinné pobyty (baby friendly hotel), športové sústredenia, veľké firemné kongresové stretnutia, školenia atď.

Obec Kaluža v ktorej je hotel postavený je vzdialená od mesta Michalovce 10 km, potenciál má aj s ohľadom na vzdialenosť od mesta Košice (70km, 1hod.) a medzinárodného letiska, ktoré sa tam nachádza.

 

Bližšie informácie a špecifikácie celého areálu Vám radi poskytneme pri osobnom kontakte.

 

V prípade, že Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na t.č. 0917 114 587 alebo e-mail dominika.svagerkova@realityalpia.sk

Dátum poslednej aktualizácie: 07.10.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Kaluža komerčné
na predaj ID: 26178 10 300 m²
od 2532 € mesačne 77,67 €/m² 800 000,00 €
NÁŠ TIP
Michalovce komerčné
na predaj ID: 27866 246 m²
od 1614 € mesačne 2 073,17 €/m² 510 000,00 €
Michalovce komerčné
na predaj ID: 28009 324 m²
od 1551 € mesačne 1 512,35 €/m² 490 000,00 €

 • fingo